KONST / Litografier / Färglitografi 14488106
nr 1448 8106
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 168/200. Färglitografi. Bladets mått: 45x55cm, yttermått inklusive ram: 54x63cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:40:31
14/2 18:35:31
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin